Proces vyřízení půjčky

Rozhodli jste se, že si naši půjčku vezmete? Pokud ano, pojďme se společně podívat, jak na to. Ukážeme vám totiž, jak jednoduchý a samozřejmě rychlý u nás proces získání půjčky konkrétně je.

Žádost o půjčku proběhne online

Tou hlavní výhodou je určitě to, že nemusíte nikam chodit, nemusíte nikde nic složitě sepisovat, nebo vyplňovat. Naše žádost i o půjčku totiž proběhne online. Stačí váš počítač, tablet, notebook a připojení k internetu. Po celou dobu vám je k dispozici náš poradce, který vás provede všemi jednoduchými kroky, které s podáním žádosti souvisí.

Vybíráte dle vašich představ

V rámci jednoduchých kroků máte možnost vybrat si nejenom rozmezí půjčky, ale i konkrétní částku. Stejně tak máte také možnost vybrat si i termín splatnosti. Následně uvedete několik základních údajů o vaší osobě a o vaší bonitě. To vše je nutné k tomu, aby vám v posledním kroku náš poradce připravil takové půjčky, které vašim potřebám odpovídají. A z nich si vyberete třeba tu nejvýhodnější.

Schválení je rychlé a jednoduché

Následným krokem je proces schválení. I ten se pyšní svou rychlostí a samozřejmě také jednoduchostí. Vše je řešeno individuálně a tak za některých podmínek po vás nebudeme vyžadovat ani informace o příjmu, ani vás nebudeme nijak prověřovat. Můžete tak na své peníze dosáhnout třeba za pár minut od chvíle, kdy požadovanou půjčku vyberete.

Peníze na váš účet

Je-li žádost schválena, odchází finanční částka přímo na váš bankovní účet. Jakmile dorazí, je samozřejmě jenom na vás samotných, na co budou použity. Snažíme se vás v tomto směru neomezovat. I proto je naše půjčka neúčelová. Můžete tak peníze utratit za cokoliv, bez nutnosti dokládání jakýchkoliv informací. Zároveň od nás obdržíte i splátkový kalendář a další informace, které jsou důležité proto, abyste mohli půjčku vždy v konkrétním v termínu splácet.