O půjčce

Víte, jak naše půjčka vypadá a v čem je unikátní? Pokud ne, pojďte se spolu s námi podívat na její základní charakteristiku. Zjistíte tak o naší půjčce vše potřebné.

Jak velká půjčka je k dispozici?

Snažíme se, abychom mohli uspokojit každého klienta, který potřebuje půjčit peníze. I proto jsme schopni díky spolupráci s bankami a nebankovními společnostmi nabídnou širokou škálu možností. Začít je možné na sumách, které jsou pod 4 000 Kč a spadají do segmentu takzvaných mikropůjček. Stejně tak lze požádat o sumy v řádech statisíců, nebo desetitisíců. Pro ty, kteří chtějí opravdu hodně, máme k dispozici až 3 000 000 Kč.

Kdo si může požádat?

U nás skutečně každý. Díky zkušenostem v oboru dokážeme najít a připravit úvěrový produkt pro každého. Můžete tak být zaměstnanec, brigádník, stejně jako podnikatel nebo živnostník. Není problémem ale ani student, člověk nezaměstnaný, nebo také problémový klient se záznamy v registrech. Vše doplňují i půjčky pro důchodce, nebo půjčky pro ženy na mateřské. I těm můžeme potřebné peníze poskytnout.

Podmínky získání půjčky

Vzhledem k tomu, kdo všechno si může požádat, jsou naše podmínky velmi benevolentní. Máme nastaven schvalovací proces, v rámci kterého je řada věcí schválena automaticky a online. Mnohdy se tak můžeme obejít třeba bez potvrzení příjmu, bez daňových přiznání, i bez ručitele, nebo nahlížení do registrů. Vše je vždy individuální. Nebojte se však toho, že bychom po vás vyžadovali cokoliv nestandardního.

Rychlost vyřízení půjčky

I zde musíme říci, že zklamáni rozhodně nebudete. Vždy se snažíme o to, abyste dostali své peníze ihned. Dokážeme tak v některých případech vyřídit půjčku do pár minut od podání žádosti. V tu chvíli také odcházejí peníze na váš bankovní účet. A pokud jdou v rámci stejné banky, jsou samozřejmě připsány do pár vteřin. A na co konkrétně je použijete, to už je jenom na vás samotných.