V čem je půjčka Zaplo unikátní?

Různých úvěrových produktů je na našem trhu na několik stovek. Ne všechny jsou stejné. Některé můžeme dokonce označit za unikátní. Jedním z takových je také půjčka Zaplo. Proč tomu tak je? Tento úvěr spadá do segmentu mikropůjček, což jsou vlastně půjčky před výplatou. Ty už jsou sami o sobě unikátní tím, kolik peněz nám vlastně mohou nabídnout. Tento případ není nijak jiný. Jsou to sice menší částky, ale na druhou stranu musíme říci, že jsou zajímavější než u konkurence. Konkrétně si můžeme požádat až o sumu 15 000 korun českých, kterou už jako svůj základ nabízejí různé běžné banky i nebankovní společnosti.

Půjčku od Zaplo se nesplácí pravidelně, ale jednorázově

Unikátní je společnost také v tom, jakou charakteristiku vlastně ona její nabízená půjčka bude mít. Máme-li být i v tomto směru konkrétní, potom je to oblast splátek, která je zajímavá. Zatímco běžný úvěr hradíme pravidelně měsíčně, půjčka od Zaplo je jiná. Zde totiž myslíme na to, že si zvolíme jednorázový termín splatnosti a do daného data musíme celou půjčenou částku včetně případného úroku také vrátit. Daný termín je v maximální délce jednoho měsíce, ale naštěstí není žádným problémem si ho v případě potřeby i několikrát prodloužit.

Vyřízení je jednoduché. Prostřednictvím webu Zaplo.cz

Unikátní je tento poskytovatel také v tom, že nabízí velmi jednoduché vyřízení. Vše nemusí trvat déle, než několik málo minut. A to hlavně proto, že samotnou žádost si nejenom podáte online, ale je tímto způsobem také vyřízena. Vše tedy proběhne v rámci webu Zaplo.cz. S tím souvisí i fakt, že není třeba nejenom dokládat příjem, ale nemusí být brány v potaz ani úvěrové registry a případné negativní záznamy. Potěšujícím faktem je také to, že se není třeba obávat jakékoliv administrativy. Půjčka od tohoto poskytovatele je unikátní i v tom, že nevyžaduje jakoukoliv tištěnou smlouvu.