S kartou Cofidis jsou nákupy úplně jednoduché!

Kreditní kartu má dnes už úplně každý. Pardon? Vy ji ještě nemáte? V tom případě byste měli tuto chybu rychle napravit. Zbytečně si totiž komplikujete život, protože nakupování pomocí karty je mnohem jednodušší a navíc vám šetří peníze! Nevíte, jakou kartu byste si měli vybrat, aby byla skutečně kvalitní? Nechte si poradit a vyzkoušejte kreditní kartu Cofidis! Po celý první rok ji budete moci využívat úplně zdarma!

Cofidis poskytuje úvěrový limit až 90 000 Kč

S kreditní kartou Cofidis se nakupuje jedna radost. Kde jinde vám poskytnou úvěrový limit až 90 000 Kč? Za to už se dá pořídit leccos! Každou zaplacenou splátku navíc můžete ihned využít, když v ní máte obnovitelnou rezervu pro další nákupy. Získání této kreditní karty přitom není nijak obtížné. Stačí doložit své příjmy, být starší 18 let a nemít příliš velké škraloupy v registrech! Kartu bez problémů využijete nejen v ČR, ale také v zahraničí a na internetu. Zneužití se opravdu obávat nemusíte. Ve chvíli, kdy dojde ke krádeži nebo ztrátě karty, můžete ihned zdarma přistoupit k její blokaci. Dokonalý přehled o veškerých transakcích pak máte zásluhou měsíčně zasílaných elektronických výpisů.

Správnou volbou jsou Cofidis půjčky bez registru

Pokud potřebujete peníze spíše jednorázově na nákup nějakého zařízení, lepší variantou pro vás bude čerpání Cofidis půjčky bez registru. Proč se rozhodnout zrovna pro ni? Je tu jedna nepřehlédnutelná výhoda. Tato mimořádná půjčka dovoluje opakované čerpání a doplácení v čase, který se vám hodí. Zřízení, vedení i flexibilní splácení půjčky je navíc úplně bez poplatku. Navíc k ní obdržíte výše zmíněnou kartu Cofidis MasterCard, k níž se váže mnoho odměn. Převody na váš účet lze uskutečnit zcela bez problémů v klientské zóně, která je online dostupná na internetu.