Profi Credit garantuje členům Klubu dobrého klienta mimořádně výhodné podmínky úvěru

Být členem nějaké pospolitosti nebo klubu se zpravidla vždy vyplácí. Nese to s sebou totiž různé výhody, slevy a vy sami máte pocit, že někam patříte. V sektoru nebankovních půjček je však tento krok do značné míry průlomový. Přišla s ním společnost Profi Credit, která založila Klub dobrého klienta. Chtěli byste se stát jeho členy také vy?

V Klubu dobrého klienta společnosti Profi Credit by chtěl být každý!

Toto členství s sebou skutečně nese nezanedbatelné výhody! Stát se příslušníkem klubu přitom není nijak obtížné, je to dokonce možné již po pouhých šesti řádně zaplacených splátkách. K přijetí vám kromě této maličkosti postačí občanský průkaz a rázem se můžete těšit z celé řady výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří možnost ušetřit až 15 % z každé splátky, proces vyřízení další půjčky se pak do budoucna stává rychlejším. Jako členové Klubu dobrého klienta společnosti Profi Credit si navíc můžete velmi dobře přivydělat. Za každého doporučeného zákazníka totiž dostanete 2 000 Kč. Tomu se říká férová nabídka! Svým známým pomůžete a sami na tom ještě vyděláte. Není se čemu divit, že členy tohoto klubu je v současnosti více než 5 000 lidí.

Zažádejte si o Zaměstnanecký úvěr Proficredit již dnes!

Možnost být v Klubu dobrého klienta spolu s dalšími tisícovkami spokojených zákazníků je jistě dobrým důvodem k tomu, abyste si podali žádost o Zaměstnanecký úvěr Proficredit. Stačí mít občanský průkaz, trvalé zaměstnání a prokázat se alespoň jedním z dalších tzv. „kontaktních údajů“. Poté vám může být poskytnut úvěr ve výši až 166 000 Kč! Peníze navíc doputují na váš účet velmi rychle. V případě řádného splácení se dočkáte na konci velmi zajímavé odměny za svoji spolehlivost, která může činit až 25 000 Kč. Nad tím už se vyplatí uvažovat!