Kdo si může požádat o půjčku Kredito24?

Když se mluví o segmentu mikropůjček, dominuje zde společnost Kredito24. Její nabídka je zajímavá také proto, že si u ní může požádat téměř každý. Zjistěte, kdo to může být konkrétně. Jistě i vy. Protože možností je více než dost, začneme rozhodně tou, která je u většiny bank i nebankovních společností standardem. Na mysli máme situaci, kdy si mohou požádat bonitní klienti. Tedy kdy si může požádat jak klasický zaměstnanec, tak živnostník nebo podnikatel. Zde je jasné, že mají příjem a tak se splácením rozhodně nebudou mít sebemenší problém. A to je pravdou.

U Kredito24 lze získat půjčku, i když nemáte příjem

Poměrně zajímavou zprávou je to, že tento poskytovatel při posuzování vaší žádosti neověřuje ani váš příjem. V tomto směru platí, že si tak mohou požádat i ty osoby, které příjem nemají. Třeba lidé bez práce. Jelikož Kredito24 nenahlíží ani do bankovních nebo nebankovních registrů, mohou si o peníze požádat také takzvaní problémoví klienti. Konkrétně osoby, které měli nebo stále ještě mají problémy s některou ze svých půjček. A proto jsou v takovém registru, ať už bankovním nebo nebankovním – zapsány. Zde však mít problém rozhodně mít nebudou a požadované peníze jednoduše a rychle získají.

Kdo dále si na Kredito24.cz může požádat?

Ani výše uvedenými skupinami osob ještě nekončíme. Zapomínat nesmíme třeba na studenty, jelikož i ti mohou potřebovat peníze. A i ti je mohou v tomto případě dostat. Dále to mohou být také maminky na mateřské dovolené, kterým se finanční pomoc může hodit více než dost. Zamířit na web Kredito24.cz mohou také důchodci. A je jedno, zda se jedná o ty starobní, nebo jde o ty invalidní. I ti mohou požádat o nabízenou finanční částku, pokud jim pomůže vyřešit finanční problémy, nebo pokud jim pomůže k tomu, aby si mohli koupit vše, co aktuálně nejvíce potřebují.