Home Credit nabídne i kreditní karty. Jaké?

Hledáme-li úvěrové produkty, nemusí to být nutně jenom standardní účelové nebo neúčelové půjčky. Jak ukazuje společnost Home Credit, mohou to být také kreditní karty. Jaké konkrétně nám nabídne? Kreditní karta je dnes velmi zajímavým typem úvěrového produktu. Na rozdíl od bankovních debetních karet není sloučena s naším běžným účtem. Je sloučena s tím úvěrovým, kdy v principu čerpáme peníze do minusu a následně je musíme doplnit. Karta tak může nabídnout nejenom jednodušší nákupy, ale i snadný výběr z bankomatů, stejně jako to může být jistota i finanční rezervy, když se objeví nečekaný výdaj.

Jaké karty nám Home Credit může nabídnout?

Není to jenom jedna jediná karta, jelikož je jich hned několik. Ty mohou být svázány s konkrétními výhodami. Příkladem může být Premium karta Home Credit, která nás odměňuje za každý nákup. K dispozici je také Clubcard karta, která nám umožní při nákupu v Tescu získávat body rychleji, než je tomu nyní. Využít ale můžeme také Datart kartu, která dává slevy při nákupu v této síti prodejců s elektrem. Extra karta zase přináší výhody levnějších služeb u operátora O2. Vše následně doplňují dvě Premia karty, a to buď ta obecná, nebo ta spojená s Českou pojišťovnou.

Proč si kreditku od HomeCredit pořídit?

Hlavní informace o možnostech karet již máte. Podívejme se proto také na důvody, proč si danou kartu vůbec pořídit. Hlavním důvodem je právě možnost čerpat peníze, i když je reálně nemáte. Pozitivem jsou také možné až padesátiprocentní slevy u vybraných partnerů. To nejlepší však HomeCredit přináší ve spojení s úrokovými sazbami. Pokud vyčerpanou částku kompletně vrátíte do dvacátého dne následujícího měsíce, máte jistotu spojenou s tím, že nezaplatíte žádný úrok. Takto dlouhé je totiž velmi oblíbené a využívané bezúročné období. Díky němu mohou karty patřit mezi nejvýhodnější úvěrové produkty.