Click Credit nebo Japonská půjčka?

Společnost Home Credit jistě všichni znáte. Věděli jste ale, že společnost přišla s úplně novou půjčkou, která se pojí s Japonskem? Jedná se o Japonskou půjčku, toto jméno má z důvodu, že je malá jako Bonsaj a zároveň rychlá jako Šinkanzen. Tento nový typ půjčky nahradil tolik známou půjčku Click Credit, která byla hlavně pomocníkem do výplaty.

Japonská půjčka je vlastně pouze taková předělávka Click Creditu. Všechny inovace půjčky jsou nad míru pozitivní ve prospěch klientů. Home Credit se snažil vyjít vstříc opravdu vše, jak to jenom šlo a z této snahy vznikla jedinečná, rychlá a bezpečná Japonská půjčka.

Žádné úroky – i taková může být Japonská půjčka

Předělání staré půjčky na novou přineslo jisté pozitivní inovace. Došlo k podstatnému zvýšení možnosti čerpání úvěru. Nyní si na měsíc můžete půjčit až pět tisíc, kdežto u půjčky Click Credit jste mohli pouze tři. Navíc pokud půjčku dokážete splatit do 14 dnů, společnost Home Credit vám odpustí úroky a vy tak budete mít půjčku zcela zdarma. Pokud vám ale půjčka na měsíc nestačí, můžete si půjčit až 50 000Kč na celý rok. Japonská půjčka po vás navíc nechce žádné dokládání příjmů nebo dokonce ručitele, vše vyřídíte z pohodlí domova snadno a rychle.

Web japonskapujcka.cz vám se vším pomůže

Jestliže se rozhodnete pro Japonskou půjčku, nemusíte chodit nikam osobně, ale o peníze zažádáte u sebe doma. Stačí navštívit web japonskapujcka.cz a vše uvidíte naprosto přehledně před sebou. Na webu vyplníte krátkou žádost, která vám zabere jen chviličku, a počkáte na schválení půjčky. Odsouhlasení žádosti by mělo proběhnout do jedné minuty a peníze vám pak přijdou do deseti minut přímo na váš účet. Na internetových stránkách půjčky si můžete podrobně přečíst všechny podmínky, které se vás jako žadatele o půjčku týkají. Jedna věc je jistá, nemusíte se bát žádné rozhodčí doložky ve smlouvě, jako je tomu u jiných společností.