Cetelem AUTO je úvěr, který vás nezklame!

Stěžoval si vám soused, že si koupil ojetý automobil a teprve po čase zjistil, že měl stočený tachometr? Naříkal jiný známý nad tím, že si pořídil auto, které bylo mnohem starší, než mělo uvedené v dokumentaci? V tom případě nezbývá, než je politovat. Pokud by však nakupovali s autoúvěrem od společnosti Cetelem, jejich problémy by je zřejmě nepotkaly, protože zde prověří vaše budoucí vozidlo za vás. Neopakujte proto chyby svých známých a šetřete si peníze i nervy!

Cetelem a služba Autotracer vás nenechají okrást

Tato společnost vám totiž nejen půjčí peníze na nákup vašeho auta, ale zároveň má také zájem na tom, abyste s ním byli co nejspokojenější. Služba Autotracer proklepne vámi vybrané auto do posledního šroubku a zcela ZDARMA! Zjistíte záznam stavu tachometru, ověříte si rok výroby, provedete kontrolu odcizení, leasingu i servisní historie. Vše zjistíte po zadání VIN auta po zadání kódu, který obdržíte od společnosti Cetelem. Můžete tak učinit dokonce u třech automobilů! Financování vozu je navíc velmi výhodné a nepotřebujete žádné zajištění!

Při sjednání autoúvěru na cetelem.cz získáte i skvělou autokartu!

O tom, že si tato společnost svých zákazníků skutečně váží, svědčí skutečnost, že jim k autoúvěru poskytuje kreditní kartu, s níž získají celou řadu výhod. Z nich je na prvním místě nutné zmínit možnost ušetřit až 4 800 Kč ročně na palivu. Jako její vlastníci získáváte totiž 4 % slevy na nákup pohonných hmot u všech čerpacích stanic u nás i v cizině. Tímto způsobem se vám může vrátit až 400 Kč měsíčně na váš úvěrový účet. Na kartě přitom nemusíte vůbec nic přeplácet, pokud se vejdete do bezúročného období, které trvá až 55 dní. Vybírat peníze můžete na všech bankomatech doma i v zahraničí. Neváhejte a zjistěte si podrobnější informace na cetelem.cz!