Potřebujete mít o naší půjčce, jejích výhodách, ale i možnostech zcela jasno? Podívejte se na odpovědi na nejčastější otázky. Pokud zde nenajdete odpověď na tu svou, neváhejte nás ihned kontaktovat.

Kdo může o vaši půjčku žádat?

Skutečně každý. Spolupracujeme s řadou bankovních a nebankovních institucí a dokážeme tak nabídnou půjčku doslova na míru. A to jak lidem s příjmem, tak lidem v důchodu nebo na mateřské. Umíme půjčit i studentům, problémovým klientům, nebo nezaměstnaným.

Jak vysoký je úrok?

Konkrétní možnosti půjček vám sdělíme v posledním kroku žádosti. Jelikož je vše individuální s ohledem na vaše možnosti, nelze konkrétní výši úroku sdělit přímo nyní. Můžete si však být jisti, že si nejenom vyberete z dostupných možností, ale že každá z nich bude patřit i mezi nejvýhodnější na trhu.

Na co je možné peníze použít?

Skutečně na cokoliv, bez jakéhokoliv omezování. Naším produktem je neúčelová půjčka a tak vám ani neurčujeme, na co peníze máte použít, ani po vás následně nechceme jakékoliv dokládání, třeba faktur nebo konkrétních účtenek.

Kolik si lze půjčit?

Jsme tu pro každého klienta, ať už potřebuje jakoukoliv částku. I proto můžeme nabídnout skutečně zajímavé částky. Ty začínají na sumě pod 4 000 Kč a mohou se dostat až k maximální výši, která činí celé 3 000 000 Kč. Samozřejmě i zde platí, že peníze je možné využít skutečně na libovolný účel.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky

Co nejkratší možnou dobu. Nabízíme skutečně širokou škálu úvěrů a tak jsou mezi nimi i takové, kdy lze mít peníze skutečně do pár minut od žádosti na vašem účtu. Vše je však řešeno individuálně s ohledem na případné dokládání informací a také výši požadovaných částek.

Účtujete si nějaké poplatky?

Samozřejmě že ne. I když je vám k dispozici náš poradce, který s vámi projde žádost, nemusíte se žádných poplatků předem bát. Jediné, co se půjčky týká, je úrok a RPSN.