Vyřešte to jednoduše s kreditní kartou EASY od Raiffeisenbank!

Mají již všichni okolo Vás kreditní karty a Vy stále odoláváte, protože si myslíte, že nic podobného nepotřebujete? V tom případě jste tak trochu sami proti sobě, neboť kvalitní kreditní karta Vám může přinést značnou úsporu Vašich financí. Kdo by nechtěl v dnešní době ušetřit? Opatřit si podobnou kartu je přitom velmi jednoduché, stačí si zařídit v nejbližší pobočce Raiffeisenbank kartu EASY!

S kreditní kartou EASY od Raiffeisenbank si užijete až 45 dní bezúročného období

Máte obavy, že z Vás bude kreditní karta jen vysávat Vámi pracně vydělané peníze? To v případě karty EASY skutečně nehrozí. Její vedení je totiž naprosto zdarma a zdarma je i pojištění prodloužené záruky na vybrané zboží koupené kartou. Pokud se Vám porouchá nějaký elektrický spotřebič, je to bezesporu vždy nepříjemné. Určitě se ale hodí, když se tak stane v prodloužené záruce. Nic Vám také nebrání v tom, abyste si od Raiffeisenbank půjčili bez toho, abyste platili cokoli navíc. Stačí, když využijete 45 dní bezúročného období, kdy můžete peníze na kartu kdykoli vrátit.

EASY od RB Vám pomůže získat slevu u více než 10 000 obchodníků

Karta EASY se Vám vyplatí již z toho důvodu, že s ní získáte slevy u více než 10 000 obchodníků. To by byla opravdu veliká náhoda, aby mezi nimi nebyl alespoň jeden z Vašich oblíbených. Slevy přitom nejsou nikterak zanedbatelné, ale dosahují až 30 %! Pokud jste esteticky založení a máte obavy, že bude Vaše kreditní karta hyzdit Vaši peněženku, může Vás uklidnit skutečnost, že na výběr máte hned z 3 rozdílných designů. Neváhejte a následujte zástupy spokojených klientů RB, kteří již jsou šťastnými vlastníky této unikátní karty! O její výjimečnosti svědčí i fakt, že získala Bronzovou korunu v soutěži Zlatá koruna 2014 o nejlepší produkty na českém finančním trhu.