Víte, že Equa bank nabídne i účelové půjčky

I když je klíčovým produktem této banky půjčka neúčelová, nabídne také druhý typ. Tedy úvěr účelový, který je někdy nazýván i jako spotřebitelský. A jak konkrétně vypadá a jaké má výhody? Víme to.

Hned na úvod je třeba říci, že se nejedná o klasickou spotřebitelskou půjčku, kterou je možné využít na cokoliv. Účel použití je totiž jasně specifikovaný a není možné ho měnit. To, na co je možné peníze čerpat je patrné už ze samotného názvu. Ten zní AutoPůjčka. Pokud tedy plánujete kupovat auto a hledáte zajímavé možnosti konkrétního financování, může i Equa bank přijít vhod. A proč?

AutoPůjčka je u Equa bank vyřízena rychle a výhodně

Začít je dobré vším, co se týká nulových poplatků a plateb. Čeká vás třeba nulová akontace, stejně tak bezplatné vyřízení půjčky, nebo její bezplatné vedení. Pozitivem je také to, že Equa bank vám nabídne možnost půjčit si nejenom na ojetý automobil, ale i na ten nový z autosalonu. Klíčovou výhodou je i to, že vám v rámci financování zůstává technický průkaz. To rozhodně není považováno za standard. Co ale také nezklame, to je nízká úroková sazba, která začíná už na hodnotě 7,9 procenta.

Využijte další výhody, které nabízejí i bankovní účty

Pokud máte u této banky účet, můžete ho jednoduše spravovat online. Stejně tak v rámci internatbankingu můžete vidět, ale i nastavovat i své půjčky. Nevztahuje se tak jenom na bankovní účty jako takové. Toho můžete využít v případě, kdy si nový úvěr sjednáte, nebo si převedete váš stávající. I to je možné. Je jedno, jestli máte auto na splátky, nebo na leasing. V obou případech je převod k bance možný. A co získáte? Nízký úrok, nebo snížení splátky až o celou polovinu. Navíc u leasingu docílíte toho, že se auto ihned stane vaším majetkem. I to je pro mnohé zajímavá zpráva, která se stane důvodem, proč refinancovat i tento úvěr.