Víte, že Airbank nabídne účty pro celou vaši rodinu?

Sjednat si účet v jakékoliv bance dnes nemusí být žádným problémem. Proč? Jelikož to lze učinit na pobočce, ale i online. Jsou ale i výhody, které přináší jenom Airbank. A jaké to jsou?

Segment bankovních účtů patří mezi ty nejvyužívanější služby většiny bank na našem trhu. Řada z nich však cílí pouze na klientelu jednotlivců. Ty zahrnuje i nabídka této banky. Stejně tak ale může nabídnout účty pro celou vaši rodinu. A proč této možnosti zvolit? Hlavně s ohledem na výhody finanční. Není totiž problém sjednat si až 10 různých rodinných bankovních účtů, v rámci kterých budete platit jenom jednu jedinou společnou cenu.

Co k účtům Airbank nabídne?

Není to však jenom účet jako takový, jelikož je to i řada dalších doplňkových služeb, které mohou být k dispozici. A příklad? Třeba volba konkrétních disponentů. Tedy těch osob, které mohou v rámci určitého účtu také realizovat konkrétní transakce a rozhodovat o platbách. Kromě toho ale Airbank nabídne v samotném základu i 2 platební karty zcela zdarma. Neomezuje se ale jenom na ně, protože za jednorázový poplatek lze získat navíc i několik dalších karet – tedy přesně tolik, kolik budete potřebovat.

Okažitou správu peněz usnadní Airbank internet banking

Každý ze sjednaných rodinných účtů samozřejmě může být přístupný jenom konkrétní osobě, a to v rámci internetového bankovnictví. To je vhodné jak pro běžné sledování zůstatků a pohybů, ale i pro převod peněz mezi rodinnými účty. Zde oceníte to, že Airbank internet banking funguje nejenom jednoduše, ale jakékoliv tyto převody jsou realizovány bez čekací lhůty. Peníze na jiný rodinný účet tedy převedete zdarma, s jistotou toho, že to bude opravdu okamžitě. Lze tak svým dětem tímto způsobem třeba vyplácet týdenní nebo měsíční kapesné. Totéž platí i možnosti, kdy místo počítače využíváte bankovnictví ve vašem telefonu nebo tabletu.