Potřebujete peníze? Česká spořitelna může pomoci

Když potřebujeme peníze, je nejlepší oslovit banku, kde máme účet. Pokud je to právě Česká spořitelna, budou se vám hodit informace o tom, jaké úvěry zde můžete jednoduše získat.

Právě půjčky dnes patří mezi oblíbený segment, který vyhledává stále více lidí. Je tedy jasné, že ani největší banka na trhu nezůstává pozadu a připravuje pro své klienty možnosti úvěrových produktů. Než se podíváme na ty hlavní, určitě je dobré zmínit i ty doplňkové. Sem patří třeba konsolidace – tedy sloučení vašich stávajících úvěrových produktů. Může to být ale i kreditní karta, stejně jako kontokorent. Ideální, pokud chcete vytvářet finanční rezervy.

To hlavní co Česká spořitelna? Půjčka

Ta je základním úvěrovým produktem, který mohou nejenom klienti banky využít. Její hlavní charakteristikou je to, že se jedná o úvěr neúčelový. Je tedy možné peníze využít na cokoliv a Česká spořitelna vás v tomto ohledu nijak neomezuje. Nejčastěji lidé kupují spotřebiče, elektroniku, auto, stejně jako řeší své účty. Máte-li jasno v tom, na co peníze budete chtít využívat, je dobré popřemýšlet i o druhém dostupném produktu. Tím je spotřebitelský úvěr. Ten už je jasně specifikovaný. Lze ale pořídit jak zmíněné vybavení domácnosti, tak třeba i dovolenou, rekonstrukci, nebo zaplatit školné pro děti.

CSAS nabídne i další specifické produkty

Zapomínat nesmíme na další dvě možnosti, které existují. Tou první je úvěr od Buřinky. Kdo se na bankovním trhu orientuje, ten jistě ví, že Buřinka je spojena hlavně se stavebním spořením. Tento typ úvěru se tedy týká hlavně nemovitosti, a to od rekonstrukce, až po zateplení. Novinkou není ani to, že CSAS cílí také na mladší klientelu, které nabídne úvěr pro studenty. Na tom je zajímavé to, že může, stejně jako nemusí být použit na věci a výdaje související se studiem. V některých případech může posloužit i jako neúčelová půjčka.