Jaké kreditní karty vám nabídne UniCredit?

Kreditní karty jsou dnes možností, jak můžete jednoduše platit za zboží a služby, k čemuž se váže také několik zajímavých výhod. Podívejme se proto na nabídku, s jakou přichází banka UniCredit.

Kreditní karty se od těch debetních liší tím, že nejsou vázány s naším účtem. I pokud na něm samotném nemáme žádné prostředky, máme je k dispozici právě na kartě. To ale není jediná výhoda, jelikož u banky se lze těšit třeba i z možnosti získat bezúročné období celých 45 dní, stejně jako je k dispozici i možnost získat kartu k některým kontům zcela zdarma. A je jedno, zda ji budete využívat jako finanční rezervu, nebo běžný produkt, bez kterého si neumíte představit život.

UniCredit nabídne karty, které zhodnocují vaše peníze

Podíváme-li se na nabídku kreditních karet konkrétně, nesmíme zapomenout na dvě hlavní možnosti. Tou první je takzvaná Visa AXA club. Tedy karta, díky které si můžete kromě standardních služeb také velmi výhodně spořit na vaši penzi. A to jenom tak, že kartu budete aktivně využívat a budete s ní platit. Druhou zajímavou možností je u UniCredit karta Visa Credit Classic. Ta je sice považována za standardní možnost, ale nabídne vám peníze takzvaně navíc. Stačí splatit čerpanou částku a rázem získáte navíc další peníze, které můžete využít v souvislosti s vaším následujícím nákupem.

V rámci UniCredit Bank zle zvýhodnit i cestování

Patříte mezi osoby, které velmi často cestují? Ať už je osobní nebo pracovní důvod, vždy je dobré vědět, jakým způsobem si vaše cesty zlevnit. Jednou z možností je u UniCredit bank karta s názvem MasterCard Agip. Co může nabídnout? Možnost sbírat body, v rámci kterých lze následně získávat nemalé slevy na pohonné hmoty. Ještě dále jde karta MasterCard Miles and More Gold. Ta je určena pro ty, kteří tráví mnoho času v letadlech. A co získáte? Samozřejmě volné míle, na základě kterých lze létat i zdarma.