Jaké doplňkové produkty nabídne Era v rámci spoření?

Mezi klíčové produkty v oblasti spoření patří Spořicí účet a Červené konto. Jsou ale i další možnosti, jaké Era může nabídnout dospělým i dětským klientům. Jaké to jsou? Pojďme se na ně podívat blíže.

Hned na úvod je určitě dobré zaměřit se na variantu, která je známá z minulosti, ale ještě nyní ji mnozí stále využívají. Jak jistě tušíte, jedná se o vkladní knížku. I ta může být cestou, jak peníze spravovat efektivně a jak je také zhodnocovat. A to nejenom v rámci úrokových sazeb, ale i v rámci různých bonusů, které vám jsou také připočítávány. Sjednat si vkladní knížku můžete jak pro sebe, tak i pro vaše děti. Těm je připravena její dětská alternativa.

U Era si můžete vložit peníze i na termínovaný vklad

Také poměrně zajímavá možnost, která vás však omezuje ve výběru vašich peněz. Vše funguje na principu toho, kdy na specielní konto vložíte své prostředky na určitou dobu. Ta může být v týdnech, měsících či letech. Po tuto dobu peníze nemáte k dispozici, ale má je k dispozici banka, která je zhodnocuje. Výhodu samozřejmě tato varianta má. Era u ní nabídne vyšší zhodnocení, než u vkladních knížek, nebo u spořicích účtů. Druhou výhodou je i to, že může být tato forma zhodnocení určena i menším střadatelům. Konkrétně je možné zhodnotit už částku ve výši 5 000 Kč.

V rámci Éra přihlášení se můžete informovat i na dětské spořicí produkty

Pokud u této banky již účet máte, jistě ho spravujete v rámci svého internetového bankovnictví. To vám mimo jiné umožní seznámit se i s jinými dostupnými produkty. Zůstaneme-li u těch spořicích, může vás Éra přihlášení k účtu dovést až k variantě, kterou je Era první konto. Jak dokládá název, jde o účet určený dětem. Ten ale neslouží jenom ke klasické správě peněz, jelikož na rozdíl od toho dospělého nabízí také zajímavé zhodnocení. Navíc první vklad může být minimální – jenom 500 Kč.