Jaké debetní karty můžeme získat u GE Money?

Účet bez karty si dnes už umíme představit jenom těžko. Jsou totiž cestou, jak můžeme platit online nebo u obchodníků, stejně jako můžeme vybírat hotovost třeba v bankomatech. A jaké lze využít?

Podívejme se na nabídku, se kterou přichází GE Money. Tato banka nabízí řadu bankovních účtů a tak je jasné i to, že k nim nabídne debetní karty. Ty jsou pevně svázány právě s naším účtem a tak nám dovolí využít jenom tolik, kolik na účtu máme. Popřípadě tolik, kolik je sjednaná rezerva v rámci úvěrového produktu. Podívejme se tedy na základní charakteristiku těchto karet, které na sobě nesou jméno známé karetní společnosti – Master Card a Maestro.

Jaké výhody přinesou debetní karty GE Money?

Podívejme se nejprve na několik výhod, které se k nabídce těchto karet vážou. Rozhodně vám umožní základní finanční operace, které souvisí s platbou online, stejně jako s platbou u obchodníků, a to zcela zdarma. Nechybí ani možnost výběru hotovosti, nebo využívání bezkontaktního typu placení. Je-li navíc karta spojena s výhodami bene+, které GE Money nabízí ke svým účtům, je zde jistota i toho, že se můžete těšit na řadu odměn, které z tohoto věrnostního programu plynou. Výjimkou rozhodně nejsou ani odměny finančního charakteru, které banka nabídne.

GE Money Bank nabídne kartu Maestro

Ta je k dispozici ve dvou hlavních provedeních. Tím prvním je Maestro pro děti, což je karta určená k dětským účtům. Tu mohou získat všechny děti, které již dosáhly osmi let věku. Pro dospělé je k dispozici klasická karta Maestro, která je k dispozici ke všem účtům Genius. Vydat ji může GE Money Bank nejenom majiteli daného produktu, ale i zmocněné osobě. Karta samozřejmě platí celosvětově, tedy ve všech zemích na světě. Umožní vám také změnu vašeho PINu, stejně jako je spojena s několika jistotami v oblasti perfektního zabezpečení.