Fio banka je specialistou i na úvěry. Na jaké?

Když si půjčit, tak jedině v bance. Proč? Jelikož to má celou řadu zajímavých výhod. Ty jsou spojeny hlavně s výhodností – tedy nízkým úrokem. Co v tomto směru může nabídnout Fio banka?

I když se jedná o banku menší, nabídka úvěrů je více než zajímavá. Podíváme-li se na ni konkrétně, je dobré začít specielními možnostmi. Do těch jistě spadá úvěr na obchodování. Jedná se o výhodný produkt, který mohou lidé využít právě k tomu, aby dané peníze v rámci investic zhodnocovali. Dobrá volba pro ty, kdo aktuálně nemá finance na to, aby mohl investovat ze svých zdrojů. Podobně zajímavý je také úvěr na měnu, který je určený pro obchodníky na zahraničních burzách cenných papírů.

Fio banka nabídne i klasiku

Tou však paradoxně není běžná půjčka, jelikož tu banka nahradila kontokorentem. Ten není nevýhodný jako u konkurence, jelikož skutečně jde o zajímavý úvěrový produkt, který může plně nahradit běžnou půjčku. Má však několik výhod. V první řadě je po schválení dostupný neustále a tak může sloužit jako dobrá rezerva. Druhou výhodou je to, že Fio banka samozřejmě vyžaduje úrok pouze z částky, která je vyčerpaná. Nikdy neplatíte úrokové sazby z té, kterou jste si objednali. Dostupný je daný úvěr jak pro soukromé osoby, tak i podnikatele.

Na podnikatelský segment Fio cílí i přímo

Když už o podnikatelském segmentu mluvíme, nesmíme zapomenout na to, že i na něho banka dokáže přímo cílit. Nabídne podnikatelské úvěry, které jsou zaměřeny na financování všech možných aktivit, které právě s podnikáním přímo souvisí. Jak u drobných živnostníků, tak velkých firem. V tomto směru Fio rozhodně potěší i tím, že se svou nabídkou neorientuje čistě na tuzemský trh. Tyto produkty dokáže nabídnout jak v rámci České republiky, tak i v rámci Slovenska. Ostatně není to nic neobvyklého, jelikož s tímto trhem je banka lehce spojena od samotného počátku.