Co může KB nabídnout dětským klientům?

Nejsou to jenom dospělí lidé, na které dokáže tato banka cílit. Má několik zajímavých produktů, které jsou určeny jak pro děti, tak i pro mladé. Zajímá vás, jaké to mohou být? My je známe!

I děti, stejně jako mládež dnes může potřebovat bankovní účet, nebo jiné služby. Sloužit jim přitom může ze stejného důvodu, jako slouží dospělým lidem. Je to hlavně možnost toho, mít své finanční prostředky někde uschovány, stejně jako je to možnost naučit se s nimi hospodařit. A proto mnoho rodičů zřizuje takzvaný účet pro děti. Tedy je nabízen těm nejmenším dětem. Ty se tak mohou nejenom naučit spravovat své finance, ale v pozdějším věku jim naspořené sumy mohou přijít vhod.

Dnes cílí KB také na studenty

I ti patří do skupiny těch mladších, ale takových, kteří vlastní účet potřebují. Třeba na platbu výdajů spojených se studiem. V tomto ohledu nabídne KB možnost zřízení studentského konta, které je spojeno s několika výhodami. Mezi tu hlavní je jistě odpuštění různých poplatků. Jak je známo, studenti mají hlouběji do kapsy a tak mají možnost získat bankovní účet za nejlepší cenu – zdarma. Stejně tak si ale mohou požádat o studentskou půjčku. I s ní je spjato hned několik výhod. A primární účel? Samozřejmě možnost pomocí ní financovat všechny výdaje, které souvisí se studiem.

Komerční banka nabídne i spoření nebo pojistky

Není to jenom klasická správa peněz, nebo možnost jejich získání. Nechybí totiž ani produkty spojené s ochranou a zhodnocením. Začneme-li se zhodnocováním peněz, může být k dispozici jak dětské životní pojištění, tak i dětské stavební spoření, stejně jako dětská spořicí konta. Oblast pojistek poté zahrnuje produktů o něco méně. Kromě již zmíněné životní pojistky zde nabídne Komerční banka pojistku platebních karet vydaných k účtu, popřípadě i pojistku cestovní. Ta je využívána hlavně studenty, a to ať už cestují na výlet, nebo třeba výměnný studijní pobyt.